Diamaнт 13

Ювелірні прикраси ювелірного заводу «Діамант 13» знаходять своїх власників по всій території України з 1995 року. sa

За цей час сотні тисяч щасливих власників  знайшли в прикрасах заводу втілення власних мрій та бажань. 
Ми завжди раді кожному нашому клієнту! Завітавши в наш островок ви завжди отримаєте гарний сервіс з широким різноманітним вибором продукції високої якості.

У заводу  «Діамант 13» основним напрямком в даний час, є випуск ювелірних прикрас з діамантами, які по праву вважаються самими особливими зі всіх коштовних каменів. Ювелірна продукція заводу Діамант13 виготовляється з камінням гарантованої якості, що підтверджується сертифікатом.    Завод сертифікований компанією «Tiffany & Co» для обслуговування інтересів компанії на території України по гарантійному і пост гарантійному ремонту і сервісу .

В даний час, велику увагу у виробництві приділяється новому бренду ювелірного заводу Діамант13, який називається CA VA. Новий ювелірний бренд СA VA, який Компанія запропонувала Споживачеві в цьому році, це вироби з срібла з штучними каміннями і перлами українських або азіатських  фабрик,  а також срібні вироби з діамантами.

Ми запропонували новий продукт який відрізняється від представлених раніше .на українському ринку, виділяється на їх фоні і доступний широкому колу споживачів. Вироби з срібла в форматі unisex, які являють собою міні-скульптури і максимально відображають тему природи. Наші вироби розповідають про власника без слів ..