Буква

SDC10612Буква - лідер товарів культурного призначення і марка, яка відрізняється унікальною культурною спадщиною і легендарною історією, яка пропонує унікальний вибір товарів, які служать основою знань в різних сферах.

Для більш ніж 20 мільйонів клієнтів empik є путівником у світ культури, гарантією доброго смаку і високого рівня обслуговування.

Запропоновані товари дозволяють розвивати почуття прекрасного і добрий смак завдяки широкому асортименту художньої літератури, дарувати радість близьким, друзям і знайомим незвичайними і цікавими подарунками. Учбова література, відео – та аудіодиски завжди стануть в пригоді в самонавчанні. Ви завжди зможете захоплююче і цікаво провести вільний час, вибравши цікаву книгу для читання або фільм на DVD або Blu - ray для перегляду.

Широкий асортимент різної літератури українських, російських і зарубіжних видавництв:

  • Художня (класична, сучасна, детективи, фантастика);
  • Історична;
  • Книги для дітей;
  • Економічна і юридична;
  • Технічна література;
  • Іноземна література.

Наші салони - це незвичайні магазини. В першу чергу, це авторитет, який щодня сприяє розвитку культурного середовища. "Буква" активно бере участь в заходах і акціях, спрямованих на підтримку культурного життя суспільства і проводить зустрічі з цікавими людьми, організовує презентації новинок і займається пропагандою гідних і талановитих дебютантів.

В мережі "Буква" завжди проводяться зустрічі з іноземними та українськими авторами, такими як Ірен Роздобудько, Марія Штельмах, Андрій Кокотюха, Ірена Карпа, Юрко Іздрик, Євгеній Положій, Бернар Вербер, Януш Вишневский та багато інших.

Купуючи товари в мережі "Буква" Ви отримаєте масу приємних емоцій, а також залишитеся задоволені якістю обслуговування та відмінним сервісом.

SDC10614SDC10618SDC10627